• Wycieczka do FUNZEUM

• Z powodu niesprzyjającej pogody wybraliśmy się na wycieczkę "pod dachem", tzn. do gliwickiego FUNZEUM. Była to spora dawka emocji (już choćby podczas samej jazdy autokarem, która dla wielu dzieci była nowością), szczypta niepewności i sporo dobrej zabawy z nutą nauki o kolorach, ich znaczeniu, o świetle i o tym z czego się składa tęcza. Przede wszystkim chodziło nam o dobrze spędzony czas dla dzieciaków i ten cel właśnie osiągnęliśmy podczas wizyty w tej niezwykłej atrakcji. Więcej zdjęć znajduje się na naszej stronie społecznościowej.

• Festyn rodzinny 2022.

• Drugiego czerwca spotkaliśmy się pierwszym po dwuletniej przerwie festynie rodzinnym. Dzieci, wraz ze swoim rodzeństwem, pod opieką rodziców, miały okazję uczestniczyć w zabawach ruchowych na auli, tańcach z animatorem, puszczaniu baniek, malowaniu na płocie i na sztalugach, zabawach wodnych, malowaniu buzi, zaplatania warkoczyków i w warsztatach budowlanych. Dziekujemy rodzicom za zaangażowanie w zabawę oraz w przygotowanie wypieków na festyn.

• Dzień Dziecka

• U nas trochę inaczej był obchodzony tegoroczny Dzień Dziecka. Sensorycznie i kwiatowo. Dzieci miały okazję pracować i bawić się wszystkimi zmysłami doświadczając łąki.