• Zmiana opłat za przedszkole

• Sznowni Państwo

W załączniku zamieszczamy uchwałę Rady Miasa Chorzów, która zmienia wysokość stawki za godzinę pobytu w przedszkolu, poza 5 godzinną bezpłatną podstawą, do wysokości 1,30zł.

Załącznik: akt.pdf

• Kartki wielkanocne

• Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy włączyli się do akcji tworzenia kartki wielkanocnej. W imieniu całego przedszkola do podopiecznych BETA-MEDU w dniu 5.04.2023r. udała się grupa Jeżyków. Dzieci wręczyły przygotowane przez Was kartki świąteczne oraz zaprezentowały swój wiosenny występ. Zaniosły też radość i pogodny nastrój, który udzielił się wszystkim.

• Dzień autyzmu

• W piątek obchodziliśmy w Naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Świadomości Autyzmu. Każda grupa ciężko pracowała w niebieskich klimatach. Zapraszamy do oglądania fotorelacji na stronie społecznościowej przedszkola.

• Dyżur wakacyjny - zapisy

• Zapisy na dyżur wakacyjny zaczynają się 10.04.2023r. i trwają do 28.04.2023r. Przedszkole nr 9 dyżur pełni w sierpniu, wykaz przedszkoli pełniących dyżur w lipcu znajdą Państwo w załączniku. Rodzice lub opiekunowie prawni wypełniają deklarację woli na dyżur w wybranych placówkach w macierzystym przedszkolu. Warunkiem przyjęcia zgłoszonego na dyżur letni dziecka jest uregulowanie zobowiązań finansowych wobec przedszkola. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci obojga rodziców pracujących.

Informacje_o_dyzurze_wakacyjnym.pdf